תכשיטים ידידותיים לסביבה

תכשיטים ידידותיים לסביבה לכולם

תכשיטים ידועים בערכם האסתטי. הם מוסיפים יופי וכשרון. לכן רבים לובשים אותם כקישוטים ביציאה, בין אם לפעילויות מזדמנות או כדי להשתתף במפגשים חברתיים מיוחדים.

אבל לתכשיטים יכול להיות גם ערך סנטימנטלי. ליצירה יכולה להיות סיפור. זה יכול להזכיר לך מישהו או זיכרון.

יהלומי מעבדה: מה הם

השימוש באבנים יקרות אינו התפתחות חדשה. אבותינו אהבו להשתמש באביזרים.

אחת מאבני החן הידועות והיקרות ביותר היא היהלום. מלבד היותו החומר הקשה ביותר על פני כדור הארץ, נדירותו של היהלום מוסיפה לקסם שלו. זו גם סיבה למה זה יקר.

אבל ההתקדמות בתעשייה אפשרה ליצור יהלום באמצעות מדע. המצאת יהלומי מעבדה היא התפתחות מבורכת בתעשייה. עם זאת, עדיין יש הרבה מידע מוטעה לגביהם.

למה מעבדה גדלה?

יהלומי מעבדה הם אופציה מצוינת. באופן כללי, יש שלוש סיבות עיקריות לכך.

  • הם זהים ליהלומים שנכרו באופן טבעי.

בניגוד למה שאנשים מסוימים עשויים לחשוב, יהלום שגדל במעבדה אינו מזויף. למעשה, יש להם תכונות דומות לאלו הטבעיות. יש להם אותו קריסטל וכימי הרכב. אבל במקום לחכות מיליוני שנים, מעבדות יכולות ליצור אותם תוך כמה שבועות.

יהלומים אלו עומדים בסטנדרטים מחמירים שדורשים יהלומים שנכרה באופן טבעי. חותכי מאסטר מבריקים וחותכים אותם כדי להבטיח את אותו הברק והניצוץ. רק גמולוג עם ציוד מיוחד יכול באמת להבחין בהבדל.

הם טובים יותר לסביבה.

כפי שנאמר קודם לכן, כורים יהלומים טבעיים. זה אומר שהתהליך משפיע לרעה על כדור הארץ. אבל גרסאות מעשה ידי אדם שונות. לא עוד הפרעת קרקע מיותרת. יחד עם זאת, אין צורך בכורים המועדים לפציעות בעבודה.

הם פחות יקרים.

מכיוון שקל יותר לייצר יהלומים אלה מתוצרת מעבדה, הם בדרך כלל עולים פחות מאבנים שנכרות באופן טבעי. זה אומר שאתה יכול לשים את היד שלך על תכשיטים איכותיים גם עם תקציב מוגבל.

בחירת תכשיט שמייצג אותך

Mivoleti מאמינה שתכשיט איכותי ויפה לא חייב לגרום נזק לאדמה. זו הסיבה שאנו משתמשים ביהלומי מעבדה שגדלו. אנו מציעים מוצרים לכל אירוע במחיר משתלם יותר.

מעטר את ידיך בצמידים היקרים שלנו. הפתיעו את יקירכם עם זוג עגילים. תגמל את עצמך בשרשרת. קנה את טבעת האירוסין או הנישואין הזו כדי להפגין את האהבה שלך לבן הזוג שלך. כל מה שתצטרך, יש לנו את זה. בדוק את האוסף שלנו ובחר את זה שמייצג אותך בצורה הטובה ביותר.